faqe_banner

produkteve

Seria E5 TPU me elasticitet të shkëlqyer me bazë poliesteri

Përshkrim i shkurtër:

Ne kemi krijuar një sërë objektivash mjedisore, të shëndetit dhe sigurisë në punë për të përmirësuar vazhdimisht menaxhimin tonë të HSE përmes menaxhimit sistematik dhe vlerësimit të performancës.


Detajet e produktit

FAQ

Etiketat e produktit

Veçoritë

dritare të gjera përpunimi, përpunueshmëri në temperaturë të ulët, elasticitet të shkëlqyeshëm, rezistencë ndaj gërryerjes.

Aplikacion

rrip transportues, film, fletë, komponim dhe modifikues etj.

Vetitë

Standard

Njësia

E580

E585

E590

Dendësia

ASTM D792

g/cm3

1. 18

1. 18

1. 2

Fortësia

ASTM D2240

Shore A/D

80/-

85/-

90/-

Rezistenca në tërheqje

ASTM D412

MPa

13

20

25

100% Moduli

ASTM D412

MPa

3

4

6

300% modul

ASTM D412

MPa

5

7

10

Zgjatimi në thyerje

ASTM D412

1

600

700

500

Forca e lotit

ASTM D624

kN/m

60

70

100

SHËNIM: Vlerat e mësipërme tregohen si vlera tipike dhe nuk duhet të përdoren si specifikime.

Certifikatat

Kemi çertifikime të plota, si ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, IATF 16949, CNAS National Laboratory

E-Seria-Bazuar në Poliestër-TPU7
E-Seria-Bazuar në Poliestër-TPU5
E-Seria-Bazuar në Poliestër-TPU6
E-Seria-Bazuar në Poliestër-TPU9
E-Seria-Bazuar në Poliestër-TPU8

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Pyetje: A mund të jepni mostra?
  A: Ne mund të ofrojmë mostra.Ju lutemi na kontaktoni për mostrat

  Pyetje: Në cilin port mund të dorëzoni ngarkesën?
  Përgjigje: Qingdao ose Shanghai.

  Pyetje: Po në lidhje me kohën e udhëheqjes?
  Përgjigje: Zakonisht janë 30 ditë.Për disa nota normale, ne mund të bëjmë dorëzimin menjëherë.

  Pyetje: Po në lidhje me pagesën?
  Përgjigje: Duhet të jetë pagesa paraprakisht.

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Të lidhuraprodukteve