faqe_banner

produkteve

Seria E2 TPU e butë dhe me ndjesi të favorshme të dorës me bazë poliesteri

Përshkrim i shkurtër:

TPU me bazë poliesteri, TPU me formë injeksioni dhe nxjerrje


Detajet e produktit

FAQ

Etiketat e produktit

Veçoritë

Rezistencë e shkëlqyer ndaj gërryerjes, rezistencë ndaj rrëshqitjes, ndjesi e favorshme e duarve, fleksibilitet në temperaturë të ulët.

Aplikacion

Këpucë, Komponim & Modifikues, Mbiformues, Tuba, Rrip, etj.

Vetitë

Standard

Njësia

E255

E260

E265

E270

E275

Dendësia

ASTM D792

g/cm3

1. 18

1. 18

1. 18

1. 19

1. 19

Fortësia

ASTM D2240

Shore A/D

57/-

63/-

67/-

73/-

77/-

Rezistenca në tërheqje

ASTM D412

MPa

15

15

20

25

25

100% Moduli

ASTM D412

MPa

1

2

3

4

4

300% modul

ASTM D412

MPa

3

3

5

6

6

Zgjatimi në thyerje

ASTM D412

1

750

750

700

650

600

Forca e lotit

ASTM D624

kN/m

45

50

65

85

90

Humbje DIN Abrasion

DIN 53516

mm3

70

100

40

50

100

Tg

DSC

-45

-43

-42

-40

-38

SHËNIM: Vlerat e mësipërme tregohen si vlera tipike dhe nuk duhet të përdoren si specifikime.

Inspektimi

Të gjitha produktet kontrollohen mirë gjatë prodhimit dhe pas prodhimit.Së bashku me produktet mund të sigurohet Certifikata e Analizës (COA).

TPU me bazë poliestër të serisë E
TPU2 me bazë poliesteri të Serisë E

Certifikatat

Kemi çertifikime të plota, si ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, IATF 16949, CNAS National Laboratory

E-Seria-Bazuar në Poliestër-TPU7
E-Seria-Bazuar në Poliestër-TPU5
E-Seria-Bazuar në Poliestër-TPU6
E-Seria-Bazuar në Poliestër-TPU9
E-Seria-Bazuar në Poliestër-TPU8

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Pyetje: A mund të jepni mostra?
  A: Ne mund të ofrojmë mostra.Ju lutemi na kontaktoni për mostrat

  Pyetje: Cilin port mund të dorëzoni ngarkesën?
  Përgjigje: Qingdao ose Shanghai.

  Pyetje: Po në lidhje me kohën e udhëheqjes?
  Përgjigje: Zakonisht janë 30 ditë.Për disa nota normale, ne mund të bëjmë dorëzimin menjëherë.

  Pyetje: Po në lidhje me pagesën?
  Përgjigje: Duhet të jetë pagesa paraprakisht.

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Të lidhuraprodukteve